Solo List

This list only includes registrants that have filled out their profiles. Official bib numbers will be assigned approximately two weeks before Race Day.

Sinister Triple competitor (used the Sinister Triple form to sign up)

Current number of solo runners: 115

54K Female

1

2

3. Tanya Warren – Edmonton, AB 

4

5

6

7

8. Chantel Rivard – Edson, AB 

9. Amy Cardozo – Sparwood, BC 

10

11

12. Emily Luong – Fort McMurray, AB 

13. Stacey LeBlanc – Edmonton, AB 

14

15. Trudy Keil – Regina, SK 

16

17

18. Jennifer Thibeault – cranbrook, BC 

19. Laurel Morgan – Spruce Grove, AB 

20. Mindy Kelly – Lloydminster, AB 

21. Linda Parrish – Bassano, AB 

22. LORRAINE Wilkinson – Jasper, AB 

23

24

25. Anne Bouchard – Montreal, PQ 

26

27. Elsie Hutton – Fort McMurray, AB 

28

29. Name not displayed

30. Name not displayed

31

32

33. Danielle Allain – Terrace, BC 

34. Stacey Budd – Moose Jaw, SK 

35

36

37

38

39. Rebecca Mackenzie – Carseland, AB 

40

41

42

43

44. Caitlin Bergeron – Edmonton, AB 

45. Faye Lowther – Edmonton, AB 

46

47. Laura Townsend – Sherwood Park, AB 

48

49

50. teri Robertson – Fairview, AB 

51

52

53. dawn marie kowal – Chipman, AB 

54

55

56

57

58. Deanne Miketon – Spruce Griove, AB 

59

60. Name not displayed

61

62. Lynne Chisholm – Sherwood Park , AB 

63

64

54k Male

1. Reid Johnson – Lac Ste Anne County, AB 

2. David Diachinsky – Spruce Grove, AB 

3

4. Jeff Dyer – Calgary, AB 

5. Tim Baron – Airdrie, AB 

6. Nolan Jespersen – Stony Plain, AB 

7. adam thoren – edmonton, AB 

8

9

10. Andrew Giles – Edmonton, AB 

11. Byron Hubl – Cochrane, AB 

12

13

14. leon gerritse – edmonton, AB 

15

16. Murray Beuerlein – Red Deer, AB 

17. Adam Blythe – Lloydminster, AB 

18

19

20

21

22

23. Harrison Bateman – Coleman, AB 

24. Jerritt Cloney – Lethbridge, AB 

25

26. Scott Hutton – Fort McMurray, AB 

27

28. Ray Singharath – Edmonton, AB 

29

30

31. adem bekiroglu – Calgary, AB 

32. David Forrest – Calgary, AB 

33

34

35. Ryan Budd – Moose Jaw, SK 

36. Name not displayed

37. Simon Ward – Wetaskiwin, AB 

38. Chad Kile – Kimberley, AB 

39

40. Elizabeth Amos – Grande Prairie, AB 

41. Rebecca Grant – Calgary, AB 

42. ANDY CHRISTOPHER van Popta – Edmonton, AB 

43. Larry Cecco – Victoria, BC 

44

45

46. Ron Mark – Edmonton, AB 

47

48. Rob Kopecky – Edmonton, AB 

49. Spencer Hewlett – Calgary, AB 

50

51. David Buchanan – Edmonton, AB 

52. Loche mackinnon – Edmonton, AB 

53

54. Wesley Tuplin – Swift Current, SK 

55. Name not displayed

56. Mark Loogman – Fort Saskatchewan, AB 

57. Michael Cole – Camrose, AB 

58

59. Desmond Card – Swan Hills , AB 

60

61. Reece Bailey – Lacombe, AB 

62

63. Tom Grodski – White Rock, BC 

64. Jed Tremblay – Nakusp, BC 

108k Female

301. Melanie Moore – Grande Prairie ,  

302

303

304

305

306. Ashley Minni – Grande Prairie, AB 

307. Laura-Lee Shennan – Calgary, AB 

308

309

310

311

312

313

314

315. Dawn Wilson – Edmonton, AB 

316. Jill Petkau – Calgary, AB 

317

318

319

320. Susan Sosick – Okotoks, AB 

321

322. Julie Williams – Yellowhead County, AB 

323

324

325. Nicole REBER – VALLEYVIEW, AB 

326

327

328

329

330. Jennifer Conway – Edmonton, AB 

331

332

333

334. Julie Gummesen – Manning, AB 

335

336

337

338

339

340

341

342

343

344. Erin Daniel – Yellowhead County, AB 

345

346

347

348

349

350

351

108k Male

301

302. Steven Robertson – North Saanich, BC 

303. Robert Bose – Calgary, AB 

304. Claudia Blandford – Calgary, AB 

305. Carter Illing – Calgary, AB 

306

307

308. Colin Kershaw – Calgary, AB 

309. Name not displayed

310. Andrew Edeburn – Chestermere, AB 

311. Hiroshige Watanabe – Edmonton , AB 

312. Josh Gero – Edmonton, AB 

313. Bruce Haley – Charlie Lake , BC 

314. Shantel Hunter – Calgary, AB 

315

316

317. Jordan Skidnuk – North Vancouver, BC 

318. Mike Blennerhassett – Edmonton, AB 

319. Etienne Durocher – North Vancouver, AB 

320

321. Darren Aitkin – Edmonton, AB 

322

323. Clayton Caldwell – burnaby, BC 

324. Joshua Slykhuis – Fernie, BC 

325

326. Conway Belcourt – Edmonton, AB 

327. Max SEELEY – VICTORIA , BC 

328. Wilf Ouimet – Gunn, AB 

329. Brad Graham – Kelowna, AB 

330

331. Warren Staff – Salmon Arm, BC 

332. Barry Morrell – Fort McMurray, AB 

333. Jim Gardner – Tofino, BC 

334

335. Kevin Cheung – Edmonton, AB 

336. Dave Neal – Victoria, BC 

337. Brad Speck – Brockville, ON 

338. Anthony Reimer – Wetaskiwin, AB 

339. Trent Goodwin – Cobble Hill, BC 

340. Jon Amerl – Dead Man's Flats, AB 

341. Ty Fehr – Lethbridge, AB 

342. James Beer – Saskatoon , SK 

343. Luc Tremblay – Bella Coola, BC 

344

345. Evan Halbert – Edmonton, AB 

346. Lisa McLeod – Moose Jaw, AB 

347. erin findlay – Edmonton, AB 

348. Peter Block – Slave lake, AB 

349. Katelyn Mudry – Kimberley, AB 

350. Lauren Lundquist – Kimberley, BC 

351. Name not displayed

Fast Trax Kimberley Alpine Resort

Sinister Sports Inc.
Box 460 Bellevue, AB, T0K 0C0
P: 1-403-563-6420
E:

   

©2015-2018 Sinister Sports Inc. All Rights Reserved.